1000M 220V 30A Долго Растојание Еден Начин Далечински Управувач Прекинувач 3000W Висока Моќност Безжичен Прекинувач Со далечински управувач

1000M 220V 30A Долго Растојание Еден Начин Далечински Управувач Прекинувач 3000W Висока Моќност Безжичен Прекинувач

-80 %

DEN 410.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Гаранција: Нови
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола
Далечински Растојание: 0-200M

Најдобрите понуди во категоријата