Супер стабилна 1000m 220V 30A Еден канал 1 CH 315Mhz безжичниот далечински управувач вклучите далечинското примачот за врата, прозорец Пумпа мотор

Супер стабилна 1000m 220V 30A Еден канал 1 CH 315Mhz безжичниот далечински управувач вклучите далечинското примачот

-80 %

DEN 650.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Далечински Растојание: 0-500M
Гаранција: Нови
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола

Најдобрите понуди во категоријата