Шангај Приказна Кратко Sleeve мандарина јака традиционален Кинески блузи Црна Лен Врвот со Флорални кинески Блузи GD213

Шангај Приказна Кратко Sleeve мандарина јака традиционален Кинески блузи Црна Лен Врвот со Флорални кинески Блузи

-2 %

DEN 1008.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Јака: Мандарински Јака
Материјал: Лен,Памук
Стил: Моден
Број На Модел На: GD213
Sleeve Должина(cm): Краток
Шаблон Тип: Флорални
Ткаенина Тип: Broadcloth
Бренд Име: шангај приказна
Декорација: Никој
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни

Најдобрите понуди во категоријата