Бесплатен Превозот Нови накладките За Пред ЈАМАХА 250 Serrow (3C51/52) 2005 XT X 250 2006 XG 250 Tricker (5XT1) 2004-2006 ZPMOTO

Бесплатен Превозот Нови накладките За Пред ЈАМАХА 250 Serrow (3C51/52) 2005 XT X 250 2006 XG 250 Tricker (5XT1) 2004-2006

-82 %

DEN 451.20

Ново

Това е достапна

Име На Модел: ZP275
Објектот Ширина: 3.02cm
Објектот Висина: 0.9cm
Објектот Дијаметар: 10cm
Бренд Име: DTRAD
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Тежина: 0.22kg
Објектот Должина: 9.977cm
Специјални Функции: накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација: ECE
Материјал Тип: Накладките Органски

Најдобрите понуди во категоријата