KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+22 За SAAB 9-5(Имот), (1997-2007) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+22 За SAAB 9-5(Имот), (1997-2007) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви

-18 %

DEN 523.20

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 22 and 22 inch
Saab 9-5-Година: 2007,2005,2003,1998,2002,2001,1997,2000,1999,2004,2006
Име На Модел: КА-SBQ-04
За Возило Брендови/Модел: Saab
Година: 2017Year
Saab Модел: 9-5
Специјални Функции: HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип: Природна Гума
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 0inch
Бренд Име: KAWOO
Големина: 22''+22
Година: 1997-2007

Најдобрите понуди во категоријата