Belen ги Собереш 1 Акрилна Боја во Прав Помине Уметност Sculpting Скулптура Резба Акрилик Прав Bling Ноктите Брашно за Помине Уметност Дизајн

Belen ги Собереш 1 Акрилна Боја во Прав Помине Уметност Sculpting Скулптура Резба Акрилик Прав Bling Ноктите Брашно

-6 %

DEN 33.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: сјајот на ноктите
Количина: 1pcs
Број На Модел На: Скулптура Во Прав
Материјал: акрилик во прав
НЕТО-WT.: 10g
Бренд Име: Belen
Објектот: Скулптура Резба Акрилик Во Прав
боја: како слика се прикажани
N.W.: 10 g/pc
Е Прилагодена: Yes
Потекло: Гуангжу
квалитет: 1 buc

Најдобрите понуди во категоријата