Linhaoshengyue Каки сина, црна природни mink крзнено палто

Linhaoshengyue Каки сина, црна природни mink крзнено палто

-42 %

DEN 8160.00

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол: Жените
Outerwear Тип: Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm): Целосна
Дебелина: Стандард
Затворање Тип: Патент
Бренд Име: linhaoshengyue
Стил: Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил: Редовни
Јака: Мандарински Јака
Шаблон Тип: Цврста
Облека Должина: Долго
Тип: Тенок
Материјал: Крзно
Декорација: Крзно
Стил: Формално
Маскирани: No

Најдобрите понуди во категоријата