НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L28 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L28 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

-80 %

DEN 249.36

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: L28
Екран На Допир: No
Компатибилен Камера Стил: Точка И Пука Камери
LCD Комплет: Yes
Пакет: Yes
Компатибилен Бренд: за nikon

Најдобрите понуди во категоријата