BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Wiper Ножот За Hyundai IX55(2009-),24+20 Инчи 1Pair Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножеви Авто Додатоци

BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Wiper Ножот За Hyundai IX55(2009-),24+20 Инчи 1Pair Мека Гума Шофершајбната

-52 %

DEN 404.40

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: Left hand driver, Right hand driver
Објектот Тежина: 0g
За Возило Брендови/Модел: Hyundai
Бренд Име: BROSHOO
Година: 2017Year
Материјал Тип: Природна Гума
Специјални Функции: Чистење на ветробранското стакло
Hyundai ix55-Година: 2013,2011,2012,2009,2010
Име На Модел: BR-XDQ-28
Hyundai Модел: ix55
Објектот Висина: 0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 0inch
Должина на wiper:
Година: 2009-

Најдобрите понуди во категоријата