5 двор 1-1/2 (38mm) мали диви цвет моделот печатење grosgrain лента лента DIY рачно изработени hairbow лента бесплатен превозот

5 двор 1-1/2 (38mm) мали диви цвет моделот печатење grosgrain лента лента DIY рачно изработени hairbow лента бесплатен

-51 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Ткаенина Тип: Grosgrain
Ширина: 1-1/2
Стил: Единствен Лик
Број На Модел На: Види Слика
Шема: Цртан филм

Најдобрите понуди во категоријата