Новата 3d Злато Метал Помине Уметност Налепница Декорација Тркала Божиќ Микс Дизајни Мало Парче DIY Маникир Нокти Додатоци

Новата 3d Злато Метал Помине Уметност Налепница Декорација Тркала Божиќ Микс Дизајни Мало Парче DIY Маникир Нокти

-80 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кристал & Декорација
Количина: 120PCS/МНОГУ
Бренд Име: naildazzling
Материјал: Метал
Тежина: 15g
Број На Модел На: ноктите декорација тркала
Големина: as photo
дизајн: Снегулка,Елка,Подароци,Снешко
Тип: 3d метал помине уметност
Употреба: DIY помине уметност декорации
Функција: 3d помине уметност кристал декорација
нокти: помине уметност додатоци
помине накит: метал помине уметност декорација
ноктите додатоци: божиќ нокти decoation
нокти убавина: помине уметност накит

Најдобрите понуди во категоријата