Нова Секси Жени Градник Поставите Мода Печати Чипка Лак Декоративни Долна Облека На Жените 3/4 Чаша Под Дебели Тенка Push Up Градник Долна Облека Поставите 2754

Нова Секси Жени Градник Поставите Мода Печати Чипка Лак Декоративни Долна Облека На Жените 3/4 Чаша Под Дебели Тенка

-90 %

DEN 144.00

Ново

Това е достапна

Чаша Големина: 75A, 34B, 80A, 36B, 85A, 38B
Бендови Големина: 38
Тип На Објект: Градник & Краток Поставува
Пол: Жените
Куп Форма: Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација: Лак
Рака Тип: Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип: Underwire
Број На Модел На: 2754
Материјал: Најлон,Акрилик,Spandex,Памук
Градник Стил: Поместена,Им Помогнам На
Затворање Тип: Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
Стил: Секси
Шаблон Тип: Печати
градник наместите бојата: како на слика
градник поставите големина: 34,36,38
градник поставите сезона: пролет ,лето ,есен, зима

Најдобрите понуди во категоријата