5V 2A EXA1109SA Преносни DC/DC Автомобил Полнач за ASUS Таблета за iPhone 6s 6Plus 6 5s за iPad Про за iPad mini на Samsung Телефон

5V 2A EXA1109SA Преносни DC/DC Автомобил Полнач за ASUS Таблета за iPhone 6s 6Plus 6 5s за iPad Про за iPad mini на

-88 %

DEN 456.00

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Компатибилен Бренд: за Asus
Бренд Име: RongTop
Број На Модел На: EXA1109SA
Излезна Струја: 1.5 а
Излезниот Напон: 10-30V
Состојба: 100% Сосема Нов
Гаранција: 12 месеци
боја: Црна
Модел: EXA1109SA
На текст: 10-30V 1.5 А
Излез: 5V 2A
Тип: DC / DC Автомобил Полнач
конектор: USB
Производство На Фабрика : за Enertronix
Пакување: Кафеава Кутија + Меур Торба

Најдобрите понуди во категоријата