Топла Нови Сад Coast Guard Злато Позлатен Монета Единствен Американски Воени Комеморативна Монети Сувенири Предизвик Монета

Топла Нови Сад Coast Guard Злато Позлатен Монета Единствен Американски Воени Комеморативна Монети Сувенири Предизвик

-20 %

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Стил: Американски Стил
Техника: обложено
Регионален Функција: Европа
Тема: Маскота
Материјал: Злато Позлатен
Година: 2000-Тековно
Бренд Име: WR
Име на производ: монети
Тежина: 45g
Дијаметар: 40mm
Дебелина: 3мм
Употреба: промотивни подароци & сувенири & бизнис подарок итн
Обликот: Круг
Пакет: поли торба / OPP вреќа / хартија картичка / пластична кутија / подарок кутија итн.
Производ ефект: 3D
is_customized: Yes
Тип На Производ: монета

Најдобрите понуди во категоријата