Луна Месечината Ѕвезда Ѓердан Pendant Шарм Ѓердан Јака Изјава Гроздобер Сребро Синџир Ѓердан За Жените Накит DIY Топла S165

Луна Месечината Ѕвезда Ѓердан Pendant Шарм Ѓердан Јака Изјава Гроздобер Сребро Синџир Ѓердан За Жените Накит DIY Топла

-50 %

DEN 90.96

Ново

Това е достапна

Метална боја: 10PCS, 1PCS
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Pendant Големина: mm
Стил: Романтични
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Унисекс
Материјал: Метал
Синџир Тип: Линк Синџир
Должина: 60cm
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Лице
Број На Модел На: Нови
Материјал: Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата