stenzhorn Производителите продаваат bjd кукла малку генерал слободни око

stenzhorn Производителите продаваат bjd кукла малку генерал слободни око

-28 %

DEN 1680.00

Ново

Това е достапна

боја: Белење на кожата, Розова кожата, Нормална кожа, Виолетова кожата, Тен на кожата, Бела кожа
Големина: NO make up, make up
Тип На Објект: Кукли
Форма: 1/8
Карактеристики: Цртан филм,DIY Играчка,Мини,Модел
Димензии: 1/8
Пол: Унисекс
Тип: Интерактивна Кукли,Бебе Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Број На Модел На: Кукла
BJD/SD Атрибут: Кукла
Состојба: Во Акционерско Предмети
Бренд Име: stenzhorn
Предупредување: не
Тема: Филм & TV
Материјал: Смола
Mfg Серија Број: Ограничена Колекција
Возраст Опсег: > 3 години
Батеријата: не

Најдобрите понуди во категоријата