Ретро Антички Бронза Врежан Цвет Шема Бања Додаток кој се Монтира на Ѕид Бања Еден Месинг Крпа Бар или Крпа Железнички Рек aba482

Ретро Антички Бронза Врежан Цвет Шема Бања Додаток кој се Монтира на Ѕид Бања Еден Месинг Крпа Бар или Крпа Железнички

-34 %

DEN 1079.76

Ново

Това е достапна

Тип: Крпа Барови
Број На Модел На: aba482
Должина: 50-60cm
Број на Барови: Една Крпа Барови
Површина По Завршувањето: Дувачкиот
Функција: Со Кука
Материјал: Дувачкиот
Функција: Монтажа На Ѕид

Најдобрите понуди во категоријата