Yobang Безбедност WIFI аларм систем за Безбедност Безбедност Аларм Switch Старател Заштитник Дома Аларм со ПИР детектор на Врата, Прозорец алармот

Yobang Безбедност WIFI аларм систем за Безбедност Безбедност Аларм Switch Старател Заштитник Дома Аларм со ПИР детектор

-88 %

DEN 4200.00

Ново

Това е достапна

боја: Англиски, Руски, Холандски, Француски, Шпански, Шведски
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
Лозинката Тастатура: Yes
Бренд Име: Yobang Безбедност
Наоружува Тип: СТАН
Видео Интерфејс: Yes
Комплет За Конфигурација: Вратата Сензор
моќност: 12v
Алармот Тип: Апликации, ги Контролирате,GPRS,SMS
Број На Модел На: FDL-G90B
Екранот: Yes
Зона Број: max Поддршка 100 безжични сензори
Употреба: Вратата,Home Security System СМС Предупредување
Тип: Wifi GSM аларм систем
Функција: управувана од било каде
Фреквенција: 433mhz/315mhz
GSM Фреквенција: 900/1800/850/1900mhz
со wifi функција: Yes

Најдобрите понуди во категоријата