Yobang Безбедност на Екранот на Допир, Тастатура LCD Дисплеј WIFI GSM Аларм IOS, Андроид СТАН Безжична Домашна Burglar Безбедност Аларм Систем

Yobang Безбедност на Екранот на Допир, Тастатура LCD Дисплеј WIFI GSM Аларм IOS, Андроид СТАН Безжична Домашна Burglar

-88 %

DEN 4680.00

Ново

Това е достапна

боја: Англиски, Руски, Холандски, Француски, Шпански, Шведски
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
Лозинката Тастатура: Yes
Бренд Име: Yobang Безбедност
Наоружува Тип: СТАН
Видео Интерфејс: Yes
Комплет За Конфигурација: Вратата Сензор
моќност: 12v
Алармот Тип: Апликации, ги Контролирате,GPRS,SMS
Екранот: Yes
Зона Број: max Поддршка 100 безжични сензори
Број На Модел На: G90B Плус
Употреба: Вратата,Home Security System СМС Предупредување
Тип: Wifi GSM аларм систем
Функција: управувана од било каде
Фреквенција: 433mhz/315mhz
GSM Фреквенција: 900/1800/850/1900mhz
со wifi функција: Yes

Најдобрите понуди во категоријата