ултра тенок bluetooth тастатура случај за 9.7 Инчен Teclast X98 Pro Windows 10 Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X98 Про тастатура случај

ултра тенок bluetooth тастатура случај за 9.7 Инчен Teclast X98 Pro Windows 10 Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X98

-90 %

DEN 693.60

Ново

Това е достапна

Функција: Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип: Цврста
Пакет: Yes
Број На Модел На: ЛП-X втората светска војна
Модел Компатибилност: Teclast X98 Pro Windows 10
Материјал: PU
Стил: бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина: 9.7
Тип: Со Тастатура
Компатибилен Бренд: Teclast

Најдобрите понуди во категоријата