10*20cm ПВЦ Топлина Shrink Wrap Складирање Торба Мало Топлина Печат Пакување Торба Јасно Пластика Polybag Подарок Козметика Пакување Торбичка

10*20cm ПВЦ Топлина Shrink Wrap Складирање Торба Мало Топлина Печат Пакување Торба Јасно Пластика Polybag Подарок

DEN 264.00

Ново

Това е достапна

боја: 200 Парчиња, 2000 Парчиња
Тип: Складирање Кеси
Обликот: Плоштад
Капацитет: 80ml
Број На Модел На: 10*20cm
Функција: Еко-Пријателски
Применливи Простор: дневна соба
Бренд Име: PABCK
Материјал: Пластични
Класификација: Сет
Шема: Рамно Тип
Форма: Торба За Компресија Тип
Употреба: Дребулии
Пластични Тип: ПВЦ
Производот: складирање торба
Спецификација: 10*20cm
Дебелина: 0.03 mm

Најдобрите понуди во категоријата