Античкиот Месинг Геометриски Цвет Шема Бања Додаток кој се Монтира на Ѕид Еден Месинг Крпа Бар Крпа Железнички Рек Носителот aba423

Античкиот Месинг Геометриски Цвет Шема Бања Додаток кој се Монтира на Ѕид Еден Месинг Крпа Бар Крпа Железнички Рек

-34 %

DEN 1079.76

Ново

Това е достапна

Тип: Крпа Барови
Број На Модел На: aba423
Должина: 50-60cm
Број на Барови: Една Крпа Барови
Површина По Завршувањето: Дувачкиот
Материјал: Дувачкиот
Функција: Монтажа На Ѕид

Најдобрите понуди во категоријата