120mm директни полнење Преносни Мини LED Извор на Светлина со мулти боја далечински контролер батерија Топката Украси Оркестарот 10pcs

120mm директни полнење Преносни Мини LED Извор на Светлина со мулти боја далечински контролер батерија Топката Украси

DEN 4680.00

Ново

Това е достапна

боја: Јасно
Големина: M
Обликот Стил: Круг
Повод:
Број на Компјутери: 10pcs
is_customized: Yes
Блескав Време: 50.000 часа
Број На Модел На: 12LEDs
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Име на производ: Водоотпорен IP65 Директни полнење IR-далечински RGBW LED извор на светлина
Полнење/Користат време: 3-4hrs/8-12hrs
Примена: ВОДЕНА топка,коцка,табела светилка,јајце светлината,камен светлина
Домување Материјал: ЈП+ABS Домување
боја: RGB 16 боја се менува
Осветлување: SMD 5050 Супер-светли LED
Батеријата: Литиум батерија (2000MAh) DC
Далечинска Контрола: 24 копчиња IR-далечински управувач
led извор на светлина: 12pcs RGBW
Големина: D120mm

Најдобрите понуди во категоријата