JIGU 432306-001 432307-001 436281-141 436281-241 436281-251 436281-361 436281-422 Оригинални лаптоп со Батерија За HP

JIGU 432306-001 432307-001 436281-141 436281-241 436281-251 436281-361 436281-422 Оригинални лаптоп со Батерија За

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JIGU
Капацитетот На Батеријата: >5001 MAh
Тип: Li-Ion
Компатибилен Бренд: HP
Батеријата Напон: 10.8 V
Број На Модел На: 432306-001
Пакет: Yes
боја: Црна
Место на Потекло: Кина (Копно)
Тип На Производ: Oriainal Батеријата
Пакет: Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција: 2 години гаранција

Најдобрите понуди во категоријата