BIKEIN Про Неуспех 25мм Ultralight Велосипедизам Патот Велосипед Делови Seatpost Планински Велосипед Седиште Пост 27.2/30.8/31.6 мм 3k Јаглерод Matte

BIKEIN Про Неуспех 25мм Ultralight Велосипедизам Патот Велосипед Делови Seatpost Планински Велосипед Седиште Пост

-80 %

DEN 679.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: BIKEIN Про
Материјал: Јаглерод Влакна
Должина (mm): 400mm,Неуспех 25mm
Дијаметар: 27.2/30.8/31.6 мм
боја: мат/сјајни
Модел: P18SP
Потекло: произведено во Кина
Тежина: 210g
Материјал: Целосна 3k Јаглерод

Најдобрите понуди во категоријата