Eudora 30Логото Лебди Locket Кафез со Свири бел Звуци Мексиканската Хармонија Топката Pendant Ѓердан за Бремени Жени Бебе Подарок

Eudora 30Логото Лебди Locket Кафез со Свири бел Звуци Мексиканската Хармонија Топката Pendant Ѓердан за Бремени Жени

DEN 237.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: ангел caller
Обликотшема: Круг
Пол: Унисекс
Приврзоци Тип: Лизгајте
Стил: Тренди
Бренд Име: Eudora
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Функција: Декорација и да се релаксираат
Метали Тип: Сребро-бакар позлатен
Материјал: ОЛОВО ,КАДМИУМ слободни
Пол: Децата, Жените, Бебе
Повод: Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
Цел: Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Кафез боја: Сребрена Боја Како Слика Шоу
кафез големина: Одговара за 18/20mm Топка
ѓердан големина: 18/24/30/45 Инчен Да Се Избере

Најдобрите понуди во категоријата