1PC 220V/12V Пилешкото Јајце Тарнер Моторните Компоненти За Фарма Hatcher Инкубатор Brooder

1PC 220V/12V Пилешкото Јајце Тарнер Моторните Компоненти За Фарма Hatcher Инкубатор Brooder

-80 %

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Големина: one size
Тип: Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип: Пилешко
Бренд Име: OOTDTY
Број На Модел На: 517E2S90353
Материјал: Други

Најдобрите понуди во категоријата