Благородништвото Жена бисер накит 8-9mm бела природни свежа вода akoya бисер ѓердани 17-18 сребро-накит

Благородништвото Жена бисер накит 8-9mm бела природни свежа вода akoya бисер ѓердани 17-18 сребро-накит

-36 %

DEN 469.68

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Број На Модел На: 3-20mm
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1
Стил: Тренди
Повод: Свадба
Материјал: бисер
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жени,љубовници',Унисекс
Обликотшема: Лице
Метали Тип: Сребро.
Бренд Име: HUARONGKANGYOU

Најдобрите понуди во категоријата