60mm висок квалитет, од нерѓосувачки челик отстранлив дијафрагмата филтер, воздух течност филтер, рамни филтер Лабораториски Потрошен бесплатен превозот

60mm висок квалитет, од нерѓосувачки челик отстранлив дијафрагмата филтер, воздух течност филтер, рамни филтер Лабораториски

-82 %

DEN 2436.00

Ново

Това е достапна

Капацитет: 10мм интерфејс, 16mm интерфејс
Класификација: Beaker
Бренд Име: BINFUL

Најдобрите понуди во категоријата