Гроздобер Помош На Силиконски Торта Мувла Cupcake Чоколадо Печење Габи Фондан Чоколадо Калапи Фондан Торта Декорирање Алатки Граница

Гроздобер Помош На Силиконски Торта Мувла Cupcake Чоколадо Печење Габи Фондан Чоколадо Калапи Фондан Торта Декорирање

-60 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
сертификација: ФДУ,CE / ЕУ
Материјал: Силикони
Бренд Име: TINb
Број На Модел На: торта декорирање алатки
Сексуално Сугестивна: No
Торта Алатки Тип: Габи,
Непристојни Слика: No
Име: торта декорирање алатка
Стил: фондан торта декорирање алатки
Употреба: торта мувла
За: силиконски торта мувла
Пакетот Вклучува: Гроздобер Помош На Силиконски Торта Мувла
Вид: Чоколадо калапи
користат за: Торта Алатки

Најдобрите понуди во категоријата