50pcs Пластични печат кабелска врска за еднократна употреба, анти-кражба етикета најлон 180mm долга бела за торба жица

50pcs Пластични печат кабелска врска за еднократна употреба, анти-кражба етикета најлон 180mm долга бела за торба

DEN 102.96

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DexMRtiC
is_customized: Yes
Број На Модел На: 10*30мм
Материјал: Пластични
Тип: пластични печат
вкупна должина: 180mm
Знак големина: 10*30мм

Најдобрите понуди во категоријата