Добар квалитет DIY коса curler со виткање на косата pin волумен hairpin како кадрава коса алатка за фризерски коса моделирање алатка

Добар квалитет DIY коса curler со виткање на косата pin волумен hairpin како кадрава коса алатка за фризерски коса

-32 %

DEN 138.24

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: JFJ1701
Големина: 7cm
Применливи коса: сите
Количина: 1
Материјал: Пластични
Тип: косата curler
Тип: пластични коса curler pin
Функција: DIY/трајни/bendy/health
боја: случаен боја
Должина: околу 7cm
Пакет: OPP вреќа
Голем Дијаметар: Околу 2.5 СМ
Мал Дијаметар: околу 2cm

Најдобрите понуди во категоријата