500PCS/МНОГУ,Акрилик rhinestones,Кристално rhinestones,Blingbling монистра,DIY занает материјал.Мешана боја,10мм.Freeshipping.Трговија на големо.

500PCS/МНОГУ,Акрилик rhinestones,Кристално rhinestones,Blingbling монистра,DIY занает материјал.Мешана боја,10мм.Freeshipping.Трговија

-30 %

DEN 477.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кукла Додатоци
Пол: Унисекс
Бренд Име: YHCRAFTS
Материјал: Смола
Тип: Додатоци
Тип На Производ: Rhinestones
is_customized: Yes
боја: мешани
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата