Дише Кожа столче опфаќа За Jac Јазауздаат седиште покрие 13 s5 faux s5 авто додатоци за автомобил-стил автомобил лепенки 3D Црна/Црвена

Дише Кожа столче опфаќа За Jac Јазауздаат седиште покрие 13 s5 faux s5 авто додатоци за автомобил-стил автомобил лепенки

-20 %

DEN 4343.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина: 25cm
Материјал Тип: мраз свила
Бренд Име: wenbinge
Специјални Функции: Меки и удобни, Штити од дели, дамки, бледнее, dirtIte
Објектот Ширина: 40cm
Објектот Тежина: 3kg
Mfg Серија Број: Универзална Столче Опфаќа
Применливи Сезона: Четири Сезони
сет парче: >10
Објектот Должина: 40cm
Погоден за модели: Тоа е погоден за 95% модели на автомобили
Материјал Тип: СТП кожа+Мраз свила

Најдобрите понуди во категоријата