мотоцикл Табличка Заградата Држачот За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4 F4i 900RR 250 400 VTR 250 PCX125

мотоцикл Табличка Заградата Држачот За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4 F4i 900RR 250 400

-90 %

DEN 818.16

Ново

Това е достапна

боја: сива
Објектот Тежина: 0g
Бренд Име: ZRIHE
Име На Модел: FT-PH-003
Објектот Висина: 0inch
Специјални Функции: мотоцикл табличка
Тип На Објект: Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар: 0inch
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Должина: 0inch
Материјал Тип: CNC алуминиум
is_coustomized: Yes
Материјал: CNC алуминиум
Бои: црвено/сино/сива/сребрена/gold/црна

Најдобрите понуди во категоријата