Chainho,Нови Пристигна Овошје Печати Шема Комбинација Памучна Ткаенина,За Quilting&Шиење Облека Кошула Здолниште Poplin Материјал,Половина Метар

Chainho,Нови Пристигна Овошје Печати Шема Комбинација Памучна Ткаенина,За Quilting&Шиење Облека Кошула Здолниште Poplin

-60 %

DEN 157.20

Ново

Това е достапна

Стил: Обична
Ширина: 145cm
Велур Ткаенина Тип: Никој
Функција: Еко-Пријателски
Техника: Ткаени
Бренд Име: chainho
Тип На Производ: Други Ткаенини
Материјал: 100% Памук
Шема: Печатени
Тип: Памук Ткаенини
Плетени Тип: Никој
Nonwoven Техника: Никој
Материјал: 100% Памук Ткаенини
Функција: Дише & Еко-Пријателски
Стил: Овошје Серија
намалување: 3-5%
Големина На Единица: 1 Единица Парче=50*145cm
густина: 133*72
Предиво: 40-ТИТЕ
Употреба: Шиење DIY Комбинација Quilting
користат за: Бебе Кревет Листови,Sleepwear,Деца Фустан, Здолниште

Најдобрите понуди во категоријата