Висок квалитет 6v E10 led Инструмент светла,6.3 V 1w Висока моќност E10 led светла,1w led 6v E10 светилки бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет 6v E10 led Инструмент светла,6.3 V 1w Висока моќност E10 led светла,1w led 6v E10 светилки бесплатен

-60 %

DEN 206.40

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Сина, Бела
Wattage: 1w
Поддршка Dimmer: No
Тип На Објект: LED Светилки
Зрак Агол(°): 120°
LED Чип Бренд: Epistar
Просечен Живот (часот): 100000
Напон: 6V
сертификација: CE,RoHS
Моќ Толеранција: 5%
Број на LED Чип: 1 buc
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип: Автомобил Сијалица
Должина: N
База Тип: E10
Обликот: R

Најдобрите понуди во категоријата