Попер Риболов Намамат 5.7 cm 10.6 g Врвот Вода Мамка Wobbler Treble Куки Вештачки Тешко Мамки Море Мува Риболов мами

Попер Риболов Намамат 5.7 cm 10.6 g Врвот Вода Мамка Wobbler Treble Куки Вештачки Тешко Мамки Море Мува Риболов мами

-60 %

DEN 38.16

Ново

Това е достапна

Позиција: Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име: LINGYUE
Број На Модел На: A91
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Должина: 5.7cm
Тежина: 10.6g
кука: 8#
нуркање: Мијалник
Бои: 6 бои

Најдобрите понуди во категоријата