4/6Pcs Топ-Ниво Египет Памук Кралски Стил Луксузна Постелнина Поставите Везени Прекривки Покрие Поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар Големина

4/6Pcs Топ-Ниво Египет Памук Кралски Стил Луксузна Постелнина Поставите Везени Прекривки Покрие Поставите чаршаф Pillowcases

-40 %

DEN 6840.00

Ново

Това е достапна

Големина: Queen size 4pcs, Queen size 6pcs, King size 4pcs, King size 6pcs
Стил: Палатата
Шема: Извезена
Бренд Име: IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Пополнување: Никој
тема count: ≥600TC
Употреба: Дома
Тип: Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина: 1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Материјал: Египетски памук
одделение: квалитет
Шаблон Тип: Геометриски
Тежина: 4.0KG
Техника: Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение): Националните Стандарди
Број На Модел На: 70
Ткаенина Count: 100
Ткаенина Густина: 200*200
Количина: 4/6pcs
Возрасна Група: Возрасни
Кралицата Големина: прекривки маска
кралот големина: прекривки маска
Постелнината Наместите Бојата: сина,црвена,виолетова
4pcs: 1 компјутер Прекривки Маска + 1 компјутер чаршаф + 2 парчиња pillowcases
Тип: Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
6Pcs: 4pcs+2 парчиња Плоштадот Pillowcases

Најдобрите понуди во категоријата