Alexis бренд Вода се Спротивстави на Бели Бирање Виолетова Керамички Кристал Хривнија Види Жените 2017 дами часовници montre femme horloge dames

Alexis бренд Вода се Спротивстави на Бели Бирање Виолетова Керамички Кристал Хривнија Види Жените 2017 дами часовници

-60 %

DEN 1563.84

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип: Керамички
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Стил: Се облекуваат
Функција: Отпорен На Вода
Затворач Тип: Виткање Затворач со Безбедноста
Пол: Жените
Бендот Ширина: 19mm
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина: 20cm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Бренд Име: Alexis
Dial Дијаметар: 39mm
Број На Модел На: FW830S
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Случај Дебелина: 12mm
Место на Потекло: Кина(Копно)
Dial Екранот: Аналогни
Отпорност На Вода Длабочина: 30m

Најдобрите понуди во категоријата