2017 Нови Микро Отвори CZ циркон 8*36mm стрелка шарм конектори за жените diy хривнија ѓердан pendant накит додатоци

2017 Нови Микро Отвори CZ циркон 8*36mm стрелка шарм конектори за жените diy хривнија ѓердан pendant накит додатоци

-70 %

DEN 60.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Објектот Ширина: 0.8cm
Објектот Дијаметар: 0.8cm
Објектот Должина: 3.6cm
Објектот Тежина: 0.8g
Објектот Висина: 3.6cm
Накит Наоди Тип: Конектори
Производ Карактеристики: Микро Отвори CZ Циркони
Број На Модел На: PF1040
Материјал: Бакар
Големина: 8*36mm
Материјал: Дувачкиот
боја: злато/ роуз /gold /црна

Најдобрите понуди во категоријата