Huawei B315s-22 4G LTE WLAN Рутер 150Mbit плус 2 парчиња антена

Huawei B315s-22 4G LTE WLAN Рутер 150Mbit плус 2 парчиња антена

-82 %

DEN 2592.00

Ново

Това е достапна

2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате: 150 Mbps
Функција: Ѕид
Поддржува WPS: Yes
Стандарди И Протоколи: Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
LAN Порти: 4
Пакет: Yes
Број На Модел На: B315s-22
Со Модем Функција: Yes
Бренд Име: Huawei
Поддржува WDS: Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција: 2.4 G & 5G
Примена: Дома
Тип: Безжичната
Производи Статус: Акции
WAN Порти: 1
Ѕид: Yes
Безжичната: Безжичната
VPN: Yes
Број на USB Интерфејс: 1
Max. LAN Податоци го Оценувате: 150Mbps
Wi-Fi Брзина На Пренос: 150Mbps

Најдобрите понуди во категоријата