Hantek iDSO1070A 2CH 70MHz bandwidth digital oscilloscope поддршка iPhone/iPad/Андроид/Windows Oscilloscope WIFI Комуникација

Hantek iDSO1070A 2CH 70MHz bandwidth digital oscilloscope поддршка iPhone/iPad/Андроид/Windows Oscilloscope WIFI Комуникација

DEN 3566.16

Ново

Това е достапна

Рекорд Должина: 6K
DIY Материјали: Електрични
Макс Бранови Фати Го Оценувате: 30,000 wfm/s
Бренд Име: Hantek
Големина На Дисплеј: Никој
Дигитални Канали: 2
Е Батеријата Demountable: No
Број На Модел На: iDSO1070A
Бендот Ширина: 70MHz
Во Реално Време Земање Мостри Стапка: 250MSa/s
Карактеристики 1: oscilloscope hantek
Карактеристики 2: дигитални oscilloscope
Карактеристики 3: Евтини дигитални oscilloscope
Карактеристики 4: Аналогни Виртуелна oscilloscope
Карактеристики 5: 2 Канал Логика Аналитичар
Карактеристики 6: oscilloscope 70mhz
Карактеристики 7: Висок Квалитет oscilloscope тест
Карактеристики 8: oscilloscope тест
Карактеристики 9: 2CH oscilloscope
Карактеристики: oscilloscope atten

Најдобрите понуди во категоријата