ПОСТАВЕТЕ 5 Cramshaft Позиција Сензор 90919-05045 9091905045 за 2000-2011 за ТОЈОТА / за SCION 1.5 L L4 DOHC

ПОСТАВЕТЕ 5 Cramshaft Позиција Сензор 90919-05045 9091905045 за 2000-2011 за ТОЈОТА / за SCION 1.5 L L4 DOHC

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Мерен Опсег: 90919-05045 9091905045
Земја/Регион на Автомобил Производство: 90919-05045 9091905045
Бренд Име: GZKAIMIN
Чувствителност: 90919-05045 9091905045
Hysteresis: 90919-05045 9091905045
Осветленост Дел Број: 90919-05045 9091905045
Тип: Фотоелектрически
Резолуција: 90919-05045 9091905045
линеарна: 90919-05045 9091905045
Повторливост: 90919-05045 9091905045
Материјал: 90919-05045 9091905045
Производителот Дел Број: 90919-05045 9091905045
Сместување: Дистрибутер

Најдобрите понуди во категоријата