Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите Ti3501

Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите

-60 %

DEN 5550.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: КИТ
Расположливиот: No
Стил: Отворено
Со Кулер Торба или Не: No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не: Применливи
Тип: Шише/Може Да
Вода Прочистување Методот: Никој
Модел: Ti3501
Прочистување Методот: Никој
Со прибор за на маса или Не: No
Пати: No
Слама Должина: Никој
торба стил: Satchel
Материјал: Титаниум
Капацитет: 0.3 L
Капацитет: 4
Изглед: Бубрезите Форма
Материјал: Титаниум
ПОВРШИНА: Оригиналната Боја На Титаниум
Капацитет: 220ml+300ml+450ml+600ml
мали: (Д)70*80(H)mm,220ml,70g
Медиум: (D)79*88(H)mm,300ml,85g
големи: (Г)85*106(H)mm,450ml,110g
максимална: (D)96.5*105(H)mm,600ml,130g
Вкупната Тежина: 395g

Најдобрите понуди во категоријата