Кинески стил Pendant Светла ратан птица гнездо деца 's соба топло еден на чело креативни руралните пастирски ресторан осветлување

Кинески стил Pendant Светла ратан птица гнездо деца 's соба топло еден на чело креативни руралните пастирски ресторан

DEN 2112.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
Бренд Име: WINZSC
Број На Модел На: z1706282126
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Техника: Перфориран
Тело Материјал: Железо
База Тип: E27
Осветлување Област: 10-15square метри
Место: Салон
Инсталација Тип: синџир pendant
Материјал: Плетен
Абажур Боја: Бела
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: a1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 1
Тело Материјал: Ратан
Заврши: 00
Тип На Објект: Pendant Светла

Најдобрите понуди во категоријата