Слободни царински 48V 13Ah литиум јонска шише вода литургија батеријата ebike батеријата За Bafang BBS02 750W BBS03 BBSHD 48V 1000w

Слободни царински 48V 13Ah литиум јонска шише вода литургија батеријата ebike батеријата За Bafang BBS02 750W BBS03

DEN 6600.00

Ново

Това е достапна

Капацитет: 10 - 20Ah
Напон: 48v
Тип: Литиум Батерија
Бренд Име: JSA KAKA
Напон: 48V
Тип: Литиум Батерија
Големина: 430*92mm
is_customized: Yes
полначот: 54.6 v 2.0 на

Најдобрите понуди во категоријата