Моден Жените Чизми Високи Потпетици Луксузен Бренд Оптоварување Чевли Жена Пумпи Велур Кожа Botas Mujer Солидна Коленото BootSapatos Femininas

Моден Жените Чизми Високи Потпетици Луксузен Бренд Оптоварување Чевли Жена Пумпи Велур Кожа Botas Mujer Солидна Коленото

-18 %

DEN 4368.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Број На Модел На: T138
Сезоната: Зима
Затворање Тип: Лизга-На
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал: Гума
Со Платформи: No
Горниот Материјал: Сплит Кожа
Шаблон Тип: Цврста
Пети Форма: Круг Пети
Подигнете Тип: Основни
Outsole Материјал: Гума
Бренд Име: Dipsloot
Пета Тип: Оптоварување
Подигнете Висина: Колено-Висок

Најдобрите понуди во категоријата