Природни Labradorite 8мм Gem Камен Будистички 108 Монистра Молитва Мала Мулти-Цел Еластичен Хривнија Ѓердан 2Strands/Пакет

Природни Labradorite 8мм Gem Камен Будистички 108 Монистра Молитва Мала Мулти-Цел Еластичен Хривнија Ѓердан 2Strands/Пакет

-74 %

DEN 586.08

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: JSdelighted
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Затворач Тип: Чипка-Up
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Метали Тип: Сребро Позлатен,Ниту Еден
Пол: Унисекс
Материјал: Gemstones
Должина: 26 inches
is_customized: Yes
Камен: Labradorite

Најдобрите понуди во категоријата