10pcs Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Ѓердан од Злато Птица На Гранка Синџир Ѓердани Накит Жените Геометриски Erkek Kolye BFF Подароци

10pcs Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Ѓердан од Злато Птица На Гранка Синџир Ѓердани Накит Жените Геометриски Erkek

-76 %

DEN 456.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Стил: Канцеларија/кариера
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Жените
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: N00296
Бренд Име: DCTVICT
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Pendant Големина: 9*9mm
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Функција: ѓердан од не ' рѓосувачки челик
Компатибилност: collares mujer
Is_Dropshipping : Yes
Должина: 38+5cm
Пол: Жена.Мажите.Љубовник.Неколку
превозот: Бесплатен превозот
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Материјал: Метал
Pround Име: Геометриски Жените Neckalce Накит
синџир: Нерѓосувачки Челик
MQQ: 10pcs/многу да може да се меша бојата

Најдобрите понуди во категоријата